Ładowanie
Jeszcze chwilkę

Kompleksowe Narzędzie dla E-Biznesu

Wszystko czego potrzebujesz, żeby sprzedawać w internecie.
Jeden login, jedno hasło i natychmiastowy dostęp do narzędzi
nowoczesnego marketera.


Wypróbuj za 9.70 zł Jak działa GetALL?

ZAPOZNAJ SIĘ
Zaloguj Nowe kontoWszystkie narzędzia w jednym miejscu. W Getall.
Dodatkowe moduły

Hosting

Niezawodny hosting dla Twoich domen.
Zapewniamy wydajne serwery i kopię zapasową Twoich danych.
Szybko postawisz WordPress'a dzięki prostemu kreatorowi instalacji.
Możesz również przenieść swoje domeny i zapewnić im w ten sposób nowe życie.
Jeśli do tej pory ograniczał Cię brak profesjonalnego serwera to właśnie Ci go dajemy.

Baza wiedzy

Dokładamy wszelkich starań, aby jak najbardziej uprościć nasze narzędzia.
Nasze motto to "Ty zajmij się biznesem. Sprawy techniczne zostaw nam" dlatego pracują dla nas osoby "z zewnątrz" - kompletnie nie techniczne, które tworzą BAZĘ WIEDZY z instrukcjami krok po kroku, tak abyś miał wszelkie instrukcje napisane prostym językiem i żebyś wiedział dokładnie co i jak zrobić.

MOBILE / SMS

Dajemy Ci możliwość komunikacji z klientami za pośrednictwem SMS.
Zintegrowaliśmy nasze narzędzia z funkcjami umożliwiającymi wysyłanie zwykłych SMS jak i SMS typu VOICE czyli głosowych wiadomości.

API

Oferujemy usługi Private Label i Creative Cloud.
Dostosowujemy API do wymagań Twojego systemu, dzięki temu możesz świadczyć usługi pod swoją marką.
Możliwa jest również indywidualna konfiguracja pod programy partnerskie i przekazywanie parametrów na listach e-mailowych
Nie jesteśmy w stanie przewidzieć czego możesz potrzebować, ale wychodzimy z założenia, że wszystko można zrobić. To tylko kwestia porozumienia.


Zaufało nam już wielu klientów.
Sprawdź co mówią o nas

Mirosław Skwarek

Działam w marketingu internetowym od ponad 6 lat. Przez ten okres poznałem dziesiątki marketerów, którzy mimo sukcesów stale borykali się z jednym poważnym problemem. Nie było na polskim rynku firmy, która stworzyłaby kompletny zestaw narzędzi do prowadzenia marketingu w Internecie.

Oczywiście w USA stale powstawały narzędzia do budowania stron przechwytujących, popupów czy przechwytywania klientów konkurencji. I co z tego jak większość tych narzędzi nie działała z polskimi narzędziami do email marketingu.

Justyna Dubel

Dużo opcji, a zarazem możliwości efektywnego docierania do wybranej grupy docelowej. Jeśli się wahasz, w ogóle nie ma się nad czym zastanawiać. Chyba kazdemu zalezy na efektywnym dotarciu do klienta, i chce uczynić to jak najtańszym kosztem reklamowym.

Jeśli jesteś laikiem komputerowym, wypróbuj tym bardziej - z obsługą tego automatycznego systemu poradzą sobie nawet najbardziej "oporni".

Nie ma co ukrywać: w dzisiejszych czasach rynek jest tak konkurencyjny, że właśnie takie narzędzia jak GET ALL pozwalają na błyskawiczne wystrzelenie Twojego biznesu w kosmos, dzięki zastosowaniu najbardziej nowoczesnych narzędzi marketingu internetowego.

Marcin Godlewski

www.marcingodlewski.pl

Adrian Kołodziej

www.adriankolodziej.pl


KONTAKT
Skontaktuj się

Biuro Obsługi Klienta (tel. 12 333 70 14 oraz 17 789 10 66) czynne jest codziennie od 10:00 - 17:00. Opieka techniczna przez całą dobę 7 dni w tygodniu.
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.

Getall.pl należy do TFB Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie (31-150 Kraków, ul. św. Filipa 23/4) zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia Wydział XI Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000499144, Kapitał zakładowy: 5 000 zł, NIP 6762474679, REGON 123048916