Ładowanie
Jeszcze chwilkę

Ty zajmij się biznesem,
sprawy techniczne zostaw nam


Wszystko czego potrzebujesz, żeby sprzedawać w internecie.
Jeden login, jedno hasło i natychmiastowy dostęp do narzędzi
nowoczesnego marketera.
Autoresponder


Kreator stron


PopUp i Widget


Feedback
Kontakter


Remarketing

Ankiety


Sprzedaż
Automation


GetPushRemarketing
odzyskaj nawet 98% osób,
które odwiedzają Twoją stronę
i wychodzą z niej w przeciągu 10 sekund


Czytaj opisRemarketing jest formą reklamy internetowej która pomaga firmom odzyskać osoby, które chociaż raz odwiedziły ich stronę.

Na większości stron internetowych, maksymalnie 2% osób dokonuje zakupu podczas pierwszej wizyty na stronie.

W rzeczywistości statystyki są jeszcze gorsze i często zdarza się że procent kupujących jest tak mały, że nie opłaca się korzystać z płatnej reklamy, ponieważ wszystko co zarobisz na swoim produkcie lub usługach musisz wydać na reklamę.

A przecież nie o to chodzi.

Aby rozwiązać ten problem stworzono właśnie remarketing.

JAK DZIAŁA REMARKETING ?

Remarketing to technologia oparta na popularnych ciasteczkach „cookies”, która wykorzystuje kod śledzący i anonimowo "podąża" za osobami w całym Internecie.

Za każdym razem kiedy nowy użytkownik odwiedza Twoją stronę WWW - mały, dyskretny kawałek skryptu, który jest niezauważalny i nie wpływa na wydajność witryny, zapisuje unikalne dane identyfikacyjne w jego komputerze.

Później, gdy użytkownik wyjdzie z Twojej strony i odwiedza inne, ten mały kod łączy się z sieciami reklamowymi i wyświetla Twoje reklamy na stronach, na których aktualnie przebywa użytkownik.

Dzięki temu, że Twoja reklama "przykleja się" do użytkownika i krąży za nim w Internecie nie kosztuje Cię to fortuny bo przeważnie rozliczasz się za każdego wykonanego przez użytkownika klika prowadzącego do Twojej strony.
Podsumujmy korzyści jakie otrzymasz wraz z Narzędziem Remarketing

Remarketing w GetAll nie jest osobnym systemem remarketingowym. Łączy wiele rozproszonych systemów remarketingu w jedno łatwe w użyciu narzędzie.

Małym kosztem zyskasz masową reklamę.

Jeśli teraz korzystasz tylko z ADWORDS, to w prosty sposób dzięki integracji 3 systemów w jednen kod śledzący możesz mieć zasięg ponad 90% polskiego internetu.

Prowadzimy dla Ciebie również statystyki, więc dokładnie wiesz, ile ruchu przyszło z remarketingu na Twoje strony

Dodatkowo nie musisz być właścicielem strony, aby korzystać z remarketingu. Ma to zastosowanie np. wtedy kiedy promujesz jakiś program partnerski i nie masz dostępu do FTP tej strony. Wysyłasz wtedy po prostu ruch na specjalny link, który sam w sobie jest kodem remarketingowym

Korzystając z naszej usługi możesz również umieścić kod remarketingowy na aukcjach Allegro, czego normalnie nie jesteś w stanie zrobić.

Uprościliśmy dla Ciebie remarketing do minimum.
Stwórz jeden kod i więcej sprzedawaj.

Wybierz poniżej swój pakiet.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Biuro Obsługi Klienta czynne jest codziennie od 10:00 - 17:00.
Opieka techniczna przez całą dobę 7 dni w tygodniu.


KONTAKT
Skontaktuj się

Biuro Obsługi Klienta (tel. 12 333 70 14 oraz 17 789 10 66) czynne jest codziennie od 10:00 - 17:00. Opieka techniczna przez całą dobę 7 dni w tygodniu.
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.

Getall.pl należy do TFB Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie (31-150 Kraków, ul. św. Filipa 23/4) zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia Wydział XI Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000499144, Kapitał zakładowy: 5 000 zł, NIP 6762474679, REGON 123048916