Ładowanie
Jeszcze chwilkę

Ty zajmij się biznesem,
sprawy techniczne zostaw nam


Wszystko czego potrzebujesz, żeby sprzedawać w internecie.
Jeden login, jedno hasło i natychmiastowy dostęp do narzędzi
nowoczesnego marketera.
Autoresponder


Kreator stron


PopUp i Widget


Feedback
Kontakter


Remarketing


Ankiety

Sprzedaż
Automation


GetPushGenerator Ankiet

dowiedz się czego potrzebują Twoi klienci
i PO PROSTU im to dostarcz


Czytaj opisWielu przedsiębiorców codziennie zadaje sobie pytanie – jak z łatwością sprzedać swój produkt lub usługę?

W jaki sposób opisać produkt, żeby praktycznie sam się sprzedawał?

Być może Cię to zdziwi, ale jest JEDEN prosty sposób, żeby do Twoich produktów ZAWSZE ustawiały się tłumy głodnych klientów. Jeżeli brzmi to niewiarygodnie posłuchaj tego schematu skutecznej sprzedaży:

Krok 1 Zapytaj klientów czego potrzebują
Krok 2 Dostarcz im to!
Krok 3 Wystaw im rachunek.
Zapytaj swoich klientów czego potrzebują i PO PROSTU im to dostarcz

Spójrz, firmy, które nie mają płynności finansowej przeważnie oferują produkty, których ludzie nie potrzebują. Jeżeli popełnisz ten błąd zamiast sprzedawać w dużych ilościach będziesz stale uganiał się za kupującymi.

Możesz TEŻ wybrać drugą opcję. Zapytaj swoich klientów czego potrzebują i PO PROSTU im to dostarcz. Niestety, tutaj pojawia się poważny problem.

W jaki sposób zapytać tysiąc osób jakiego produktu potrzebują?

Rozumiemy, że może to nie być łatwe i dlatego stworzyliśmy specjalną aplikację, dzięki które w prosty sposób przygotujesz, wyślesz i przeanalizujesz ankiety z sugestiami Twoich klientów. Wraz z pakietem GetAll otrzymujesz specjalne narzędzie do Tworzenia i analizy ankiet.

Od teraz możesz
-stale monitorować potrzeby klientów,
- poprawiać poziom obsługi klientów i stale zwiększać efekt wow w swoim sklepie, blogu lub stronie,
- zbierać tysiące opinii o swojej firmie i wykorzystywać referencje do zwiększania sprzedaży,
- tworzyć produkty idealnie dopasowane do potrzeb Twoich klientów
Jak zwiększyć NAWET o 40% ilość odpowiedzi w ankietach, quizach i badaniach rynku?

To nie wszystko.

Stale pytamy praktyków sprzedaży internetowej jak możemy udoskonalić nasze rozwiązania.

Jednym z problemów, który pojawiały się w przypadku ankietowania subskrybentów była mała ilość odpowiedzi. Okazuje się, że czasami tylko 10% zapisanych odpowiadało na ankiety naszych klientów.

To może być przygnębiające, ale spokojnie... Jest proste rozwiązanie, które nawet o 40% zwiększa liczbę odpowiedzi. Wystarczy, że obiecasz bonus za wypełnienie ankiety. Niestety w darmowych systemach musisz wysłać gratisy „ręcznie”. Pewnym osobom zajmowało to nawet 2 dni. Zamiast skupić się na rozwoju firmy, całymi dniami wykonywali mrówczą pracę.

Dlatego w Generatorze Ofert GetAll zastosowaliśmy specjalny mechanizm, który automatycznie wyświetli stronę z bonusem natychmiast po wypełnieniu ankiety.
Jak zmniejszyć ilość osób wypisujących się z listy mailingowej i AUTOMATYCZNIE segmentować klientów według ich zainteresowań?

Kolejnym unikalnym rozwiązaniem, jest segmentacja listy na podstawie odpowiedzi na pytanie.

Prawdopodobnie zauważyłeś, że nie lubisz dostawać emaili z tematyką, która całkowicie Cię nie interesuje. Wyobraź sobie, że prowadzisz sklep z artykułami sportowymi. Masz klientów, których pasją jest bieganie, ale nie interesuje ich łucznictwo.

Wysyłając do całej bazy email z ofertą łuków irytujesz osoby zainteresowane innymi dziedzinami sportu. W taki sposób spalisz listę, zwiększysz procent wypisów i obniżysz swoje zyski.

Gdy zastosujesz generator ankiet i wyślesz pytanie w stylu - zaznacz dziedzinę sportu która Cię interesuje. Po zaznaczeniu np. odpowiedzi – bieganie, nasz system stworzy automatycznie listę osób zainteresowanych bieganiem.Kilka minut pracy i system z automatu posegmentuj Twoją listę.

Przestaniesz dostawać emaile, w których klienci wyrażają niezadowolenie bo wysyłasz im mailing, które niewiele ich interesują.
Podsumujmy korzyści jakie otrzymasz wraz z Generatorem Ankiet

- każda odpowiedź w ankiecie to nowy email na Twojej liście mailingowej. Rozwiązanie to pozwoli Ci budować listę mailingową pod radarem klientów. Wrzucasz ankietę na serwisy społecznościowe i w prosty sposób budujesz listę pod radarem klientów.

- automatyczna wysyłka bonusów za wypełnienie ankiety. Jeżeli obiecasz gratis za odpowiedzi w ankiecie ilość zainteresowanych może wzrosnąć nawet o 40%. Więcej odpowiedzi pozwoli Ci stworzyć perfekcyjnie dopasowany produkt do potrzeb Twoich klientów.

- natychmiastowa segmentacja listy w 3 PROSTYCH KROKACH. Żaden wegetarianin nie lubi dostawać ofert na wołowinę w promocji. Zacznij budować listy według zainteresowań klientów i przestań „palić listę”.

- estetyczny i wygodni wygląd wyników ankiety. Prawdziwym kluczem do wysokiej sprzedaży jest analiza wyników ankiet. Dziel się z wynikami ankiet z pracownikami i klientami. Wykorzystaj estetyczne opracowanie odpowiedzi.

Wybierz poniżej swój pakiet.
Zacznij słuchać swoich klientów
i sprzedawaj im ROZWIĄZANIA które ich ZACHWYCĄKONTAKT
Skontaktuj się

Biuro Obsługi Klienta (tel. 12 333 70 14 oraz 17 789 10 66) czynne jest codziennie od 10:00 - 17:00. Opieka techniczna przez całą dobę 7 dni w tygodniu.
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.

Getall.pl należy do TFB Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie (31-150 Kraków, ul. św. Filipa 23/4) zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia Wydział XI Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000499144, Kapitał zakładowy: 5 000 zł, NIP 6762474679, REGON 123048916