Ładowanie
Jeszcze chwilkę

Ty zajmij się biznesem,
sprawy techniczne zostaw nam


Wszystko czego potrzebujesz, żeby sprzedawać w internecie.
Jeden login, jedno hasło i natychmiastowy dostęp do narzędzi
nowoczesnego marketera.
Autoresponder


Kreator stron


PopUp i Widget

Feedback
Kontakter


Remarketing


Ankiety


Sprzedaż
Automation


GetPushKreator popup i widgety

buduj listę mailingową szybciej niż kiedykolwiek,
wykorzystując TEN samym ruchu co dotychczas


Czytaj opisJeżeli w jakimś stopniu zajmujesz się marketingiem w Internecie to prawdopodobnie masz świadomość, że sprzedaż przy pierwszym kontakcie to rzadkość. Statystycznie osoba wstępnie zainteresowana potrzebuje ponad 8 kontaktów z ofertą żeby zdecydowała się na złożenie zamówienia.

Dlatego musisz nauczyć się wykorzystywać ruch na stronie, sklepie lub blogu do budowania listy potencjalnych klientów. Posiadając kontakt do wstępnie zainteresowanej osoby możesz stale przekonywać ją do zakupu.

Jeżeli przekonałem Cię do pomysłu zdobywania adresów email potencjalnie zainteresowanych to pójdźmy o krok dalej. Żeby „uszczelnić” swoją stronę potrzebujesz do tego specjalnych i prostych w uzyciu narzędzi. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie kolejne narzędzie w arsenale GetAll.
Kreator popup, który pozwoli Ci stworzyć gotowe wyskakujące okienka o wysokiej skuteczności.

Oto co otrzymujesz wraz z narzędziem:

- Przygotujesz i opublikujesz stronę przechwytującą w mniej niż 10 minut. Bez umiejętności technicznych i doświadczenia w tworzeniu stron.

- Przestaniesz zamartwiać się faktem, że nie radzisz sobie z technicznymi sprawami. Od teraz stworzenie strony www będzie równie proste jak napisanie emaila do znajomych.

- Koniec nudnego i przewidywalnego marketingu. Dostajesz do dyspozycji 138 gotowych szablonów, gotowe grafiki i przykłady sprawdzonych nagłówków. W mgnieniu oka stworzysz strony przechwytujące, oferty produktów, usług lub szkoleń.

- Dzięki sprawdzonym i przetestowanym szablonom zwiększysz szybko ilość zapisów na listę mailingową.

- W mniej niż 10 minut przygotujesz stronę z zaproszeniem na webinar. Ta forma promocji w Internecie daje nawet 50% konwersję . Dzięki gotowym stronom zwiększysz ilość osób przychodzących na Twoje webinary.
PopUp Video

Wykorzystaj szansę jaka daje wideo marketing. Zauważ, że większość firm stara ukryć się za pięknymi stronami i skomplikowanymi rozwiązaniami technicznymi. To błąd. Prawdziwe zaufanie klientów zdobędziesz witając się z nimi za pomocą nagrania wideo.

Wyobraź sobie, że po wejściu na twoja stronę internetową po 5 sekundach witasz się potencjalnymi klientami? Mogą Cię zobaczyć, usłyszeć Twój głos i poczuć się jakby za chwilę mieli kupić od prawdziwej osoby.

Popup wideo daję Ci szansę na zbudowanie relacji z potencjalnymi klientami, szybciej i skuteczniej niż Twoja konkurencja.

Oto jakie możliwości daj Ci Popup Video

- możesz zastosować 4 gotowe szablony, dzięki czemu Twoje działania marketingowe nie będą oczywiste i przewidywalne
- łatwo i bez umiejętności technicznych umieścisz wideo w wyskakującym okienku. Gdybyś chciał za każdym razem płacić za taka usługę programiście rocznie traciłbyś majątek.
- testuj różne kombinacje popupów wideo i wybierz ten, który najlepiej realizuje założone cele Video Pop-Up

Take advantage of the benefits that video marketing brings. Note that most companies try to hide behind the beautiful websites and complex technical solutions. This is a mistake. The real trust from customers can be received by greeting them with a video where you become more transparent for the prospect.

Imagine that person enters your website and after literally 5 seconds is greeted by you. People can see you, hear your voice, and get this feeling like if they were about to purchase from a real person in a moment.

Video Pop-Up gives you a chance to build rapport with potential customers faster and more efficiently than your competition does.

Here are the possibilities Video Pop-Up gives you:

- You can use 4 pre-made templates, so your marketing campaigns won't be obvious and predictable.
- Quickly, easily, and without technical skills, you will put the video in your pop-up window. If you had to pay a programmer every single time for such service, you would lose top dollar.
- Test different combinations of video popups and choose the one that best realizes its objectives.
PopUp Block

Być może wielokrotnie słyszałeś, że prawdziwym złotem Internetu jest list mailingowa. Żeby budować ją w szybkim tempie musisz posiadać stronę przechwytującą.

Co jednak w sytuacji gdy prowadzisz bloga i nie wiesz jak zamienić ten ruch w listę mailingową?

Możesz co prawda wkleić formularze do zapisu czy umieszczać na blogu linki do strony przechwytującej. Niestety, takie rozwiązanie ma ograniczoną skuteczność.

Jak zamienić każdy artykuł na stronie lub blogu w stronę przechwytującą?

A co powiesz na rozwiązanie, które wielu właścicielom blogów przyspieszyło nawet o 50% tempo budowania listy mailingowej. To narzędzie to wtyczka Popup BLOCK, która w prosty sposób zamienia każdy artykuł na blogu w stronę przechwytującą.Jak działa wtyczka, która zwiększa nawet o 50% ilość zapisów na listę mailingową?

Wyobraź sobie, że każda osoba, która czyta Twój tekst na blogu otrzymuje w połowie artykułu informację, że dalsza część wpisu dostępna jest TYLKO dla subskrybentów. Jeżeli czytelnikowi zależy na treści zawartej w artykule bez wahania zapisze się na Twoją listę. Pomyśl jak szybko zacznie się budować Twoja lista, gdy każdy artykuł zacznie przekonywać do zapisu.

Oto możliwości jakie daje Ci wtyczka Popup BLOCK
- możesz swobodnie edytować każdy element wtyczki
- dopasujesz wygląd okienka do designu Twojej strony lub bloga
- zamienisz każdy artykuł na stronie lub blogu w wysoko konwertujący landing pages
- zaczniesz zatrzymywać ruch, który wcześniej przeciekał Ci przez palce
PopUp Feedback

Być może często zadajesz sobie pytanie – dlaczego 98% odwiedzających twoją stronę lub sklep nie kupuje? Co robisz nie tak, że zdecydowana większość odwiedzających ucieka ze stron po kilku sekundach?

A teraz wyobraź sobie, że możesz zapytać odwiedzających – dlaczego odchodzą za sklepu lub strony bez złożenia zamówienia? Co spowodowało, że uciekają do konkurencji?

Nie musisz samodzielnie zadawać tych pytań, od dziś zrobi to za Ciebie wtyczka feedback

Wystraczy 5 minut na instalacje a zaczniesz sprzedawać Tym, którzy odchodzą z twojego sklepu lub strony

Oto możliwości jakie daje Ci wtyczka FEEDBACK
- otrzymujesz do dyspozycji 3 proste i w pełni edytowalne szablony;
- dajemy Ci gotowy szablon pytania do potencjalnych klientów;
- szybka odpowiedź i kontakt z odwiedzającymi, którzy nie złożyli zamówienia
Narzędzie Popup i widgety to:

- 21 w pełni edytowalnych szablonów, dzięki którym twój marketing będzie ciekawy i angażujący;

- szybka i łatwa integracja z konkretnymi listami subskrybentów;

- możliwość automatycznego wysłania kodów rabatowych. Gdy inni tracą czas na ręczna wysyłkę kodów, ty w tym czasie piejesz kawę, automat robi wysyłkę za Ciebie. Ustawiasz raz korzystasz przez wiele miesięcy

- 9 sposobów na przekonanie klienta do pozostawienia adresu email. Każda branża jest inna, dlatego możesz testować różne magnesy na klientów. Wybierzesz ten, który daje Ci najwięcej zapisów

- łatwe i intuicyjne spit testy – dowiesz się, który popup daje Ci najwięcej klientów

- intuicyjne wstawianie grafik do popup – przygotuj promocje na cały rok, przygotuj specjalne grafiki i komunikuj je za pomocą widocznych i nieinwazyjnych okienek;
- możliwość ustawienia czasu po jakim pojawi się wyskakujące okienko;

- nieinwazyjne ustawienia popupów, dzięki czemu klienci nie poczują, że wtyczka przeszkadza im w zakupach;

Wybierz poniżej swój pakiet.
Zainstaluj wtyczki i przejmij ruch, który oddawałeś konkurencjiKONTAKT
Skontaktuj się

Biuro Obsługi Klienta (tel. 12 333 70 14 oraz 17 789 10 66) czynne jest codziennie od 10:00 - 17:00. Opieka techniczna przez całą dobę 7 dni w tygodniu.
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.

Getall.pl należy do TFB Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie (31-150 Kraków, ul. św. Filipa 23/4) zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia Wydział XI Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000499144, Kapitał zakładowy: 5 000 zł, NIP 6762474679, REGON 123048916